Mobil Chat Siteleri

İnternet ortamının dünya üzerinde bulunan bay ve bayan topluluklarından oluşan mobil chat siteleri üzerinde aşk, sevgi, dostluk ve radyo platformları güncel ve tam donanımlı haliyle kullanıcıların kendi aralarında ve grup halinde anlık olarak dilerseniz sesli olarak veya yazışarak chat platformlarında binlerce bay ve bayan kullanıcıların üyeliklerinden oluşmakta olan sohbetbir her gün yep yeni üye ve yeni muhabbetler aktif olarak sürekli gelişmekte ve ilerlemeye yelken açmış bir mobil chat sitesi olarak benimsenip sektörde her zaman ilk olmak için adımlar atmıştır.

Sesli Görüntülü Konuşma

  1. Giriş yapan üyeler dilerse oda içerisinde herkesin bağlanıp sohbet edebiliceği seviyeli bir şekilde mikrofon'a bağlanıp sohbete katılabilir.
  2. Kişiler kendi aralarında özel sohbet alanında görüntülü ve sesli olarak görüşme seçeneğini ücretsiz olarak kullanabilirler.
  3. Sistemde bulunan seçenekler yöneticiler tarafından sizlere yetkiler halinde verilmektedir. Yöneticilerin site içerisindeki davranışlarınızı izlenmesi ve takip edilmesinin ardından üst düzey bir sorumluluk sahibi bile olmanız mümkündür. 
  4. Sohbetbir olarak platform içerisinde kurallara aykırı bulunmayan bay veya bayan farketmeksizin birçoğu seçeneklerden faydalanmak için ücret bile ödemeksizin sahip olabilir.

Platform içerisinde okey ve pişti masalarında tur düzenleyen yöneticiler tarafından okey masalarına katılım sağlayıp ödüller alabilmektesiniz. Tur birincisine verilen puan ödülleri ve kupa ödülleri her hafta Sistem sahibinin eşliğinde başlamaktadır.